Zásnubní prsteny jsou celoživotním stvrzením sňatku

Sňatek je jedním z nejdůležitějších životních milníků. Proto se neobejde bez důstojného obřadu, svatební hostiny a první manželské noci. Celoživotním stvrzením tohoto významného dne jsou pro oba novomanžele zásnubní prsteny. Jejich výběr by neměl být překotný, nýbrž promyšlený a oběma stranami schválený ke spokojenosti, jež přetrvá do konce života.

Zásnubní prsteny se nevyplatí vybírat na poslední chvíli

Už jste si jako budoucí manželé zjistili šťastné datum svatebního obřadu, zajistili prostory pro konání oslavy a vybrali destinaci pro svatební cestu. Neopomněli jste vytisknout pěkné svatební ohlášky, objednali si švadlenu pro zhotovení překrásných svatebních šatů i květinářství, které dodá svatební kytice pro obřad i k výzdobě svatební veselice. Nejpodstatnější důkaz vaší společné cesty životem – zásnubní prsteny – neodkládejte na poslední chvíli. Oslavu si budou připomínat kamarádi a příbuzní, ovšem vaše prsteny vám budou dennodenně připomínat nejšťastnější den vašeho společného žití.

Můžete si vybrat prosté zlaté zásnubní prsteny nebo prstýnky z bílého zlata. Pro čerstvě vdané dívky a ženy jsou k dispozici i nádherné, jemné a precizně zhotovené zásnubní prsteny s bílého zlata ozdobené zirkonem anebo diamantem. Nebojte se svou milou obdarovat zásnubním prstenem s briliantem či osázený více brilianty. Ceny nejsou tak závratné, jak by se očekávalo. Zásnubní prsteny se zirkony se dají pořídit kolem tří a čtyř tisíc korun za kus, briliantové zásnubní prsteny mají hodnotu kolem sedmi tisíc korun a výše. Na prstenech se vyplatí nešetřit. Můžete uspořit finance za část pohoštění anebo květinové výzdoby, což vám zcela jistě známí a příbuzní odpustí. Investice do zásnubních prstenů je vkladem do společné budoucnosti.