Zápis do školky? Školka ProFamily přijímá nové žáčky

Kapacity státních mateřských škol jsou nedostatečné. Tyto školy navíc často nenabídnou takový servis, jaký by si rodiče malých dětí představovali. Pro všechny náročné rodiče je zde soukromá mateřská škola ProFamily. Chystáte se vyrazit na zápis do školky? Praha 9, mateřská škola Růžová (působící pod hlavičkou ProFamily) má nyní volné kapacity.

 

Přijďte na zápis do školky – Praha 9, Novoborská je ta správná adresa

 

Soukromá mateřská škola ProFamily má rozhodně co nabídnout. Říkáte si, proč se pro tuto školku rozhodnout? V Čechách školka působí již od roku 1992 a má zde tedy dlouholetou tradici. Jako rodiče oceníte velkorysou otevírací dobu od 7:00 do 19:00. Školka také funguje o prázdninách, takže nemusíte řešit hlídání dětí. Poskytuje rovněž různé doplňkové služby jako například noční nebo víkendové hlídání a vychází tak vstříc rodičům, kteří mají náročné zaměstnání.

 

Ve školce samozřejmě nechybí kvalifikovaný personál a je zde prosazován individuální přístup ke každému dítěte. Neváhejte a přijďte na zápis do školky. Praha 9 nabízí od ProFamily hned dvě mateřské školy. Tou první je mateřská škola Růžovka a druhou mateřská škola v Proseku, která rovněž spadá pod Prahu 9. Zápis do školek probíhá neustále, stačí se jen telefonicky domluvit na termínu prohlídky.

 

Vaši pozornost upoutají také nadstandardní služby

 

Nejenže v této školce máte jistotu plně kvalifikovaného personálu a individuálního přístupu k vašemu dítku, ale to zde může rozvíjet také své další zájmy. Čas ve školce proto rozhodně není nuda. Každodenní náplň doplňují divadelní představení, výuka angličtiny, různé sportovní kroužky a mnoho dalšího. Spoustu rodičů zaujme také Canisterapie a Hipoterapie, při které děti přijdou do kontaktu s pejsky a koníky.

 

Ve školce ProFamily vaše dítě bude spokojené a bude zde rozvíjet svůj talent. Přijďte na zápis do školky – Praha 9, Novoborská 371/10 už na vás čeká. Vchod do školky je umístěn hned vedle hlavního vchodu do základní školy, takže ho určitě neminete.