Ven Každý den

Současná moderní doba nabízí nepřeberné množství možností, jak trávit volný čas. A to nejen pro dospělé, ale i pro děti. Počítače, tablety, videohry a jiná podobná zařízení pohlcují fantazii a přirozenou dětskou povahu našich potomků. Těmto kyberchvilkám dětí zdatně sekundují velmi zaměstnaní rodiče, kteří po večerech dohánějí to, co přes den prostě nestihli.

Podobné tendence mají za následek jednak prudký pokles inteligence a sociálního cítění všech zúčastněných, jednak se takto všichni okrádají o společně strávené chvilky. Pro takové jedince, kteří hledají cestu z tohoto začarovaného kruhu, je tu k dispozici portál VenKaždýDen.

Jedná se o webové stránky, na kterých naleznou rodiče širokou škálu možností, kam vyrazit za dobrodružstvím jak do přírody, tak pod střechu, pokud počasí venkovní výpravu zrovna nedovoluje.

První sekce, kterou mohou zájemci využít, je přehledná mapa dětských hřišť, kde si může každý najít v přesně to své. Jak podle vzdálenosti, tak například podle vybavení. K dispozici jsou hřiště po celé republice. Popis jednotlivého místa doprovází nejen text, ale i fotografie, aby si zájemce mohl udělat obrázek o tom, jak jím vybrané hřiště vypadá.

Pokud rodina touží spíše po výletě za nevšedními zážitky, je možno navštívit sekci Něco ke čtení. Obsahuje informace o těch nejzajímavějších místech, v naší republice, které stojí za to navštívit. Ať už pro jejich turistickou zajímavost, krásu nebo například tajemnou atmosféru.

Abychom při hledání možností pro výlety nebyli odkázáni pouze na počítač, nabízí VenKaždýDen aplikaci, kterou lze stáhnout do chytrého mobilního telefonu. Máme tak neustále k dispozici aktuální seznam míst a tipů, i když zrovna nesedíme doma.

Občas se sice stává, že déšť nebo zima nedovolují výpravy za dobrodružstvím někam do terénu. To ale neznamená, že je nutno sedět doma. Sekce Dětské herny obsahuje celý seznam heren, kam lze zajít s dětmi bez rizika, že nastydnou, nebo že všichni zmoknou.

Každý rodič má navíc jedinečnou možnost zapojit se do tvorby webu VenKaždýDen. Pokud máte ve svém okolí zajímavé místo – ať už hernu, hřiště, nebo prostě jen místo, kam rády chodí například maminky s dětmi, informujte o něm tým webu. Dodejte popis, fotografii a odměna je zaručena.

Webový portál VenKaždýDen je zkrátka tím správným místem, které zaručuje zábavu a veselé společné chvilky pro celou rodinu.