Veganská restaurace Liberec

Hladoví strávníci, kteří touží po změně jídelníčku, pracovníci vyhledávající pestrou stravu během dne i ti, jimž život komplikuje nějaká dieta, mají otevřené dveře v bistRAWveg Liberec. Veganská restaurace Liberec si zakládá na přípravě pokrmů z výhradně čerstvých potravin a kvalitních surovin.

Veganská restaurace Liberec si zakládá na čerstvém a výživném jídle

Předkládané pokrmy nejsou jen zelenina a obilí bez chuti a bez zápachu, jak se mylně domnívají klasičtí „masožravci“, kteří se ucpávají těžkými, tučnými, kořeněnými pokrmy připravovanými z konzervovaných potravin a dochucovanými glutamátem. Pokud chcete ochutnat něco nového, nebo bojujete s nadváhou či žijete ve stíny diabetu a bezlepkové diety, nebojte se vstoupit do veganské restaurace Liberec a ochutnat něco nového.

Veganská restaurace Liberec si zakládá na pokaždé čerstvých lahůdkách i vydatných jídlech, po nichž budete plni života a životadárné energie. Potrava je plná živin a vitaminů bez upravování a zbytečných ztrát. Produkty jsou prosty rafinovaného cukru a chemických aditiv. Do veganské restaurace Liberec si můžete přijít posedět a pochutnat si na jídle, nebo si pokrm nechat zabalit. Balíčky se dopravují také až domů či do kanceláře.

Obědová menu obsahují například okurkovo-rajčatovou polévku, chia krekry a salát s bazalkovou zálivkou, mrkvovou tortillu s ředkvičkovo-řepovým salátem, cukrové špagety s kešu-rajčatovým pestem i kukuřičné taco. Mezi chuťovkami naleznete čoko-košíček s kokosem anebo pohankový chléb s krémovým kešu sýrem. Pro doladění zdravého kulinářského zážitku pokrmy můžete zapít fresh nápoji, smoothie a koktejly. Už se vám sbíhají sliny, anebo vás přepadla zvědavost? Neváhejte a přijďte si zamlsat do veganské restaurace Liberec.