Sportovní víkendové pobyty pro ženy

Sportovní víkendové pobyty pro ženy – pohyb i zábava mezi svýma!

 

Jste spíše akční typ a ke spokojenosti potřebujete vybít energii prostřednictvím nějaké fyzické aktivity? Nevadí vám se hýbat a cvičit v kolektivu? Chcete si alespoň na pár dní odpočinout od rodiny, pracovních starostí a jiných problémů? Toužíte po změně? Po nových zážitcích? Chcete vyzkoušet něco nového? V tom případě odjeďte na sportovní víkendový pobyt pro ženy, kde si dáte dostatečně do těla a ještě si užijete spoustu zábavy mezi svýma!

O čem je sportovní víkendový pobyt pro ženy?

Jak už samotný název napovídá, jedná se o pobyt zaměřený na fyzickou aktivitu, který je určen primárně ženám. Muži sem mají přístup zakázán, což vám umožňuje se patřičně uvolnit a hodit za hlavu starosti typu „nemám v těch legínách moc velký zadek?!“ nebo třeba „co když budu po cvičení vypadat jako velké červené zpocené rajče?!“ a místo toho se soustředit pouze na to, co v danou chvíli děláte. Sem se nejezdí s předsudky, ženy zde nehodnotí svůj zevnějšek a nehledí na sebe kriticky. Zde jste si všechny rovny.

Co se na takovém pobytu vlastně dělá?

Jelikož se jedná o sportovní pobyt, nečekejte, že se na celý víkend naložíte do vířivky nebo celou dobu strávíte na lehátku s drinkem v ruce. Na těchto pobytech jde především o pohyb, který je přizpůsoben vašemu věku a dovednostem. Můžete si vybírat mezi jednotlivými aktivitami, ženy mají v oblibě například aerobic, zumbu, jógu, kickbox aerobic, pilates, taneční jógu, cvičení proti celulitidě nebo cviky zaměřené na problémové partie, powerjógu nebo aqua pilates. Zpravidla se cvičí ve skupinkách, kde se můžete navzájem motivovat k dosažení těch nejlepších výkonů.

Proč na sportovní pobyt pro ženy vyrazit?

Důvodů může být nespočet a všechny stojí za to. Pokud chcete zažít něco nového, chcete si vyrazit z kopýtka, prověřit svou fyzickou kondici nebo prostě jen na pár dní zmizet ze stereotypu – v každém případě jste ideálním kandidátem na absolvování sportovního víkendového pobytu pro ženy. Nejenže si zde dáte pořádně do těla, ale v kolektivu žen se hodně zasmějete, můžete si popovídat, navázat nová přátelství a patřičně se odreagovat.