Školení marketingových taktik, Mladá Boleslav 2017

MLADÁ BOLESLAV – Ve středu 13. 9. 2017 se uskuteční 1. ročník konference o online marketingu. Půjde o ojedinělou možnost zaškolit se do marketingových taktik. V Mladé Boleslavi se poprvé sejdeme na půldenním školení. Školení bude probíhat se zaměřením na online marketing, majitele e-shopů, firem a pracovníků v marketingu, využití jednotlivých taktik pro jednotlivé podnikatele, apod. Brány tohoto školení jsou otevřeny všem studentům a lidem uvažujících o podnikání.  

Jedná se o půldenní akci s cílem zaškolit se do online marketingu. Cílovou skupinou jsou zejména obchodníci, zájemci o marketing, marketéři, firmy, které si chtějí zvětšit podíl svých zakázek online a případně kdokoliv, kdo se chce vzdělávat v oblasti marketingu.

Celá akce proběhne v neobyčejné atmosféře v Domě kultury v centru Mladé Boleslavi. Dům kultury se nachází nedaleko náměstí Míru. Školení budou provádět přední odborníci na online marketing z celé České republiky. Školitelé jsou odborně proškoleni a připraveni nabídnout Vám mnoho cenných informací ohledně online marketingu.

Zaměření školení online marketingu

Akce návštěvníkům poskytne mnoho důležitých informací i online marketingu. Školení bude zaměřeno na několik hlavních kategorií. Přední odborníci Vám pomohou se správností měření a vyhodnocování výsledků. Zaměříme se na rady a typy, jak oslovit velké množství publika díky nápaditému obsahu. Poradíme Vám s vyvarováním se chyb při tvorbě kampaní na sociálních sítích, jak využívat a konstruovat SEO, napsání správného e-mailu, aby neskončil v koši, apod.

Školení doplňují atraktivní přednášky a doprovodné programy. Díky školitelům, kteří Vás provedou tímto školením, budete moci pokládat otázky ohledně Vašeho projektu a marketingu.

Po ukončení přednášek o online marketingu bude prostor pro networking (vytváření vztahů mezi lidmi, vzájemná výměna informací a udržování osobních kontaktů), dotazy a občerstvení zdarma.

Místo a čas konání odborného školení

Školení online marketingu se uskuteční ve středu 13. 9. 2017 v Domě kultury v Mladé Boleslavi. Program začne v 15:00 a skončí v 19:00 až 20:00.

Cena vstupenky za osobu činí 450 Kč. Pro objednání nám zašlete e-mail a my Vám zašleme výzvu k následné platbě. Vstupenku si můžete koupit na místě od 14:20. Cena na místě za osobu je 550 Kč.

Více informací o školení a v případě dotazů, objednávek nebo připomínek použijte následující údaje.

E-mail: info@kurzmarketingu.cz

Tel. číslo: +420 606 214 137

Místem konání je Dům kultury, který se nachází na adrese Dukelská 1093, 293 01, Mladá Boleslav. 

www.kurzmarketingu.cz