Reklamní předměty jedině od přímého výrobce

Kdo shání reklamní předměty Praha, ať už po jednotlivých kusech, nebo ve velkém množství, neměl by opominout nabídku studia Printek. Potisk propagačního zboží je prováděn mnoha způsoby, z nichž každý je specifický pro daný předmět. Zvolená forma potisku je důležitá pro jeho další trvanlivost. Nechcete, aby se připomínka vaší firmy vytratila po několika dnech užívání.

Potiskněte si reklamní předměty konkrétní typologií

Reklamní předměty, které jsou vyrobeny z plastu, kovu, dřeva, keramiky a papíru, lze potisknout s pomocí tamponového tisku. Je vhodný na propisovací tužky, zapalovače, klíčenky, nože, hrnečky jakýchkoliv tvarů. S pomocí sítotisku, který je založen na principu protlačování barvy skrz síto s obrázkem, je možné obarvit papír, plast a textil. Plochým sítotiskem se tisknou trička, tašky, plakáty, kalendáře nebo deštníky. S využitím rotačního sítotisku se dají potisknout velkonákladové reklamní předměty stejných materiálů jako u plochého sítotisku.

Existují plastické druhy tisku, rytí či gravírování. U typologií, jako je ražba a laserové krytí, je více než jisté, že nápisy či loga sportovních klubů zůstanou v konkrétních předmětech skoro navždy. I kdyby se snad barva vymyla, plastické značky zůstanou. Razit se dá na reklamní předměty z kůže, umělé kůže, kartonu a papíru, jako jsou peněženky, kožené desky, pásky, klíčenky a diáře. Rytí laserem se hodí ke gravírování textů a obrázků do kovu, dřeva, kůže, skla a keramiky. Propagační předměty ozvláštněné touto technologií mohou být například tužky, nože, flashdisky, powerbanky a klíčenky.

Reklamní předměty se dají zvýraznit výšivkou používanou na textilie: trička, čepice, mikiny a ručníky. Používá se transferový, digitální a sublimační tisk.