Prosvětlete si chvilky pohodového bydlení

Osvětlení je pro náš život velice důležité. I přesto, že cvaknutí vypínače a následné světlo pro nás už není tak vzrušující jako v roce 1879, kdy se rozsvítila první Edisonova žárovka, pořád nám může osvětlení imponovat a to hlavně svým hezkým designem. Jak vybírat osvětlení do interiéru tak, aby jsme z něho měli co největší užitek a požitek?

Centrální osvětlení je stále nejdůležitější

I přesto, že se dnes na trhu objevuje stále nové doplňkové osvětlení, je pořád nejdůležitější centrální osvětlení,  tedy stropní svítidla. Ta mají  za úkol osvětlit najednou celou místnost a zajistit její funkčnost. Centrální osvětlení vybíráme podle použití v jednotlivých pokojích. Zatímco v kuchyni, v obývacím a v dětském pokoji požadujeme ostré, ne však oslňující světlo, v  ložnici volíme spíše tlumenější osvětlení. Co se vzhledu týče, berte v úvahu fakt, že jsou designová stropní svítidla  přímo na očích a tudíž se vám musí líbit a stylově doplňovat váš interiér. U dětských pokojíčků doporučujeme vsadit na fantazii vašich dětí a při výběru se nedržet při zemi. Na výběr dnes máte širokou nabídku osvětlení, třeba jedinečné a velice atraktivní výrobky společnosti Interiori.

Když jen stropní svítidla nestačí

Stropní svítidla jsou velice důležitá to ano, někdy však nestačí a jejich světlo musíme doplnit i dalším osvětlením – nejčastěji nástěnným osvětlením, stojícími lampami, bodovkami a podobně, které vytvářejí mnohem útulnější atmosféru a osvětlují i centrálním osvětlením nedostatečně prosvícené rohy a kouty místnosti. Teprve pak je místnost dobře prosvětlená a může sloužit veškerým účelům, které si zamanete. Ať už potřebujete pracovat, chcete si užít relax nebo navodit intimní atmosféru, vždy se spolehněte na plně funkční osvětlení, které prosvětlí vaše chvilky pohodového bydlení.

V případě, že potřebujete při výběru osvětlení poradit, obraťte se na odborníky internetového studia Interiori, kteří vám s výběrem pomohou.