Pronájem pódia od A-TechService se vám vyplatí

Pronajměte si pódium za výhodnou cenu. Víte, že tato služba je poměrně dostupná, a pokud pořádáte koncert, divadelní představení nebo jakékoliv jiné vystoupení, přijde vám vyvýšené pódium opravdu vhod? Poradíme, kde si pronájem pódia zajistit, jak si vybrat to ideální a na co při objednávce nezapomenout.

Pronájem pódia včetně dopravy a instalace

Když se rozhodnete pronajmout si pódium, tak si určitě pohlídejte, aby součástí pronájmu byla také instalace nebo doprava. Protože je pódium většinou poměrně rozměrné, tak si ho sami jen velmi těžko přepravíte. I nad jeho instalací můžete strávit zbytečné hodiny času.

Kvalitní pronájem pódia nabízejí ve společnosti A-TechService, která své služby poskytuje především v hlavním městě. Kromě pódií pronajímají také projekční, audio nebo výpočetní techniku, dále výstavní panely, mobiliáře či elektrocentrály. Nabídka služeb je velmi široká a každý si v ní proto vybere. Není tedy divu, že k zákazníkům společnosti patří kromě obcí a firem i některé domácnosti.

Jaké pódium si vybrat?

U A-TechService máte možnost volby mezi několika pódii o různých rozměrech. Všechny jsou velmi kvalitní a cena začíná již na částce 5 000 Kč za 1 den (jedná se o cenu bez DPH). Tuto cenu zaplatíte za nejmenší pódium o rozměrech 2×2 m, které má stejně jako ostatní pódia volitelnou výšku 20, 40 nebo 60 cm.

 

Dále můžete uvažovat o rozměrech 2×4, 3×6 nebo třeba 3×4 m. Všechna pódia jsou zhotovena z velmi kvalitních materiálů a specialisté z A-TechService vám je nejen dovezou, ale také nainstalují.

 

Kompletní nabídku služeb naleznete na jejich webových stránkách. Veškerá pódia mají samozřejmě nezbytnou certifikaci a na webu si je můžete rovnou objednat. Společnost vás pak bude kontaktovat s bližšími informacemi ohledně dodání a instalace.