Předokenní roleta – solárně napájená Velux SSL Solar

Do domácností i do kancelářských prostor je skvělou volbou předokenní roleta. Solárně napájená Velux SSL Solar však předčí i vaše očekávání. Jedná se o unikátní venkovní roletu, fungující s okny Velux INTEGRA, která nabídne perfektní izolaci proti teplu/chladu, hluku i světlu. Nyní ji navíc pořídíte za velmi zajímavou cenu.

 

Předokenní roleta? Solárně napájená Velux SSL Solar je sázkou na jistotu

 

Okna Velux jsou známá svou prvotřídní kvalitou, stejně jako venkovní a vnitřní rolety od tohoto výrobce. Za okna i rolety si samozřejmě připlatíte, vaše investice se však vrátí zpět ve vysoké odolnosti a dlouholeté životnosti. Specialitou této rolety je dálkové ovládání na solární pohon. Protože dokáže zachytit až 95 % veškerých slunečních paprsků, co dopadnou na její plochu, je velmi efektivní.

 

Posuďte sami, jestli se vám vyplatí předokenní roleta. Solárně napájená Velux SSL Solar zlepšuje tepelně-izolační vlastnosti stavby během celého roku. V létě nemusíte tak často pouštět klimatizaci, protože spolehlivě odstíní samotné sluneční paprsky i teplo, které přivádějí. V zimě zase snižuje ztráty vašeho domu.

 

Předokenní roleta – solárně napájená Velux SSL Solar je vhodná nejen pro pasivní a nízkoenergetické domy s podkrovím, její přednosti ocení i všichni, kdo plánují rekonstrukci starší stavby, protože zde rozdíl v nákladech už rozhodně uvidíte.

 

Špičková venkovní roleta s unikátními vlastnostmi

 

Předokenní roleta pro střešní okna značky Velux vám zajistí klidný a pohodový spánek. U žaluzií si můžete o dokonalém odstínění, odhlučnění a o perfektní izolaci nechat jen zdát. Roletu Velux zakoupíte v e-shopu milpe.cz, kde ji nabízejí v mnoha rozměrech a kde je pro vás aktuálně připravena s pěknou slevou. Na milpe.cz za výhodných podmínek zakoupíte také samotná okna a pro ně další potřebné venkovní i interiérové příslušenství.