Potisk textilu zajistí perfektní reklamu

Potřebujete pro svůj pracovní tým dress code, který bude zdobit logo vaší společnosti? Chcete příležitostně využít potisk textilu pro několik vybraných pracovníků, kteří budou reprezentovat vaší společnost na určité akci? Anebo potřebujete například dárkové tašky či plastické hmoty potisknout logem vaší společnosti či jiným mottem, které vás vystihuje? V tom případě se neváhejte obrátit na naše profesionály, kteří si se sítotiskem jistě poradí.

Jeden jako druhý

Trička nebo mikiny či jiné firemní oblečení patří k nečastějším komoditám, na které vyrábíme potisky. Díky tomu, že při práci pracujeme pouze se speciálními technologiemi, zaručíme vám to, že veškeré textilie či již zmíněné dárkové tašky či jiné komodity budou vypadat jedna jako druhá. Podmínkou kvalitního zpracování je ovšem samozřejmě rovný povrch, na který vám pomocí sítotisku aplikujeme téměř cokoliv. Díky sítotiskové šabloně, kterou využíváme, protlačíme barvu přímo na daný povrch. Nejraději a nejčastěji pracujeme s textiliemi, polyesterovými textiliemi, papíry, dárkovými taškami či jinými plastovými předměty.

Speciální vzorník barev zaručí originalitu

Díky vzorníku Pantone, vámi vybraný reklamní textil umíme potisknout speciálními barvami, které ještě mnohem více zdůrazní a také oživí vaše logo. Aplikované barvy umí vytvořit buď kožený anebo takzvaný napěněný efekt, který v kombinaci například s fosforovými barvami jistě vzbudí zájem u vašich potencionálních klientů. Naši tiskaři vám ovšem vždy rádi poradí, jakým způsobem potisk textilu vytvoří na vámi dodaný produkt. Kromě jiného máme samozřejmě i eshopFiremní oděv tak můžete vybírat z pohodlí vašeho domova a to klidně hned teď. Vězte nebo ne, ale díky této pozitivní reklamě se mnohem snadněji dostanete do podvědomí svých zákazníků i obchodních partnerů.