Pánská stylová taška

Hledali jsme s přítelem pánskou tašku přes rameno, která by pro něj byla vhodná. Vhodná jak do práce, tak na přednášky. Nakonec jsme vybrali následující pánskou tašku z internetového e-shopu Taxido. 

Tato taška je klasické černé barvy, která se výborně hodí k většině oblečení i obuvi. V přední části tašky se nachází nápis SOLIER a malá na zip uzavíratelná kapsička, do které lze vložit například flash disk.

Velkou výhodou této stylové tašky jsou jednoznačně její rozměry. Ty činí 38 x 34 x 10 cm, a díky nim se příteli do tašky vlezou jak učebnice a sešity, tak jeho laptop. Uzavírání tašky se tváří, jakoby bylo na přezky, avšak funguje na magnet. Přezky plní tedy dekorativní funkci a působí velmi stylově, zatímco magnet je praktický – lepší, než složitě a dlouho otevírat opravdové přezky. Ostatní kapsy jsou uzavíratelné běžnými praktickými zipy.

Pánská taška, černá

Dalším plusem produktu je také jeho cenová dostupnost – momentálně stojí 990 Kč, což je velmi nízká cena za kvalitní koženou tašku.

Dalším důvodem, proč jsme vybrali tuto tašku je fakt, že je vyrobena z kvalitního a pevného koženého materiálu. Byla pro nás totiž důležitá životnost tašky, která je u kožených materiálů mnohem vyšší (povětšinou vydrží i několik let) než u materiálů plastových. Prodejce navíc garantuje prémiovou kvalitu.

Vevnitř tašky se nachází spousta malých kapsiček na různé drobnosti, například na telefon, vizitky či pera.

Velkou výhodou je délka ramenního popruhu. Ta dosahuje až 145 cm, což zajistí pohodlné užití pro gentlemany jakékoli výšky. Navíc díky tvaru připomínajícímu aktovku je přesným opakem dámských kabelek, což ocení nejspíš každý muž. Tato taška jednoznačně doplní outfit každého muže, sehraje roli skvělého a praktického doplňku.