Odměny za hypotéky

Víte o tom, že můžete dostat odměny za hypotéky? Pozor, nemáme na mysli jen vaší hypotéku, ale třeba hypotéku vašeho kamaráda, souseda, nebo kohokoliv, koho třeba ani neznáte. O co jde? K dispozici je totiž systém, který vyplácí odměny za doporučení zájemce o hypotéku a to nejen novou hypotéku, ale klidně již splácenou hypotéku, kterou bude zájemce refinancovat klidně až za dva roky.

Proč využít tuto službu? Protože na tom vyděláte nejen vy, ale i zájemce o hypotéku. Hypoteční specialista se hned od začátku postará o vše potřebné a zájemce o hypoteční úvěr sám zjistí, že spočítat hypotéku na online kalkulačce jakékoliv banky prostě nestačí. Od zprostředkovatele získaného přes odměny za hypotéky totiž získáte více za méně.

Jak získáte odměny za hypotéky?

 

Jednoduše. Stačí jít na www.odmenyzahypoteky.cz a tam vyplnit jednoduchý kontaktní formulář. Samozřejmě musíte mít i souhlas zájemce o úvěr, který poskytne své telefonní číslo a zároveň souhlasí i s oslovením z naší strany. O vše ostatní už se postará náš hypoteční specialista, který pro zájemce zajistí konzultaci pro zjištění požadavku, možností a plánů klienta. Podle toho pak klientovi sestaví vhodné řešení, poskytne základní kalkulace nabídek zvolených bank a poté, co si zájemce vybere tu nabídku, která mu přijde nejvhodnější, zajistí administrativu a vyjednávání s bankou, individuální nabídku z banky, obchodní slevy a asistenci při čerpání hypotéky. Tím to ale nekončí. Zájemce o hypotéku získá i možnost splácet hypotéku ještě levněji, vytvoří si finanční rezervu pro splácení hypotéky a také zajištění rizikových situací, které mohou nastat při splácení hypotéky. V podstatě tak zdarma získá kompletní hypoteční servis a ještě něco navíc.

Kdo může získat odměny za hypotéky?

 

Každý, kdo má zájem si lehce a pohodlně vydělat. Systém odměn vyplácí peníze podle toho, jak velkou hypotéku jste doporučili a také kolik jste postupně doporučili zájemců o hypotéku. Postupně se tak můžete dostat na opravdu zajímavé odměny. Peníze jsou vypláceny vždy do 30 dnů od čerpání hypotečního úvěru a jsou zasílány na bankovní účet nebo vyplaceny v hotovosti. Záleží jen na Vás, jak si vyberete. Kdokoliv, kdo se zapojí do systému odměn a splní výše uvedené podmínky si vydělá nejen na svých doporučeních na zájemce na nové hypotéky, ale i na refinancované hypotéky. Je jedno, jestli zašlete jen jedno doporučení nebo chcete spolupracovat dlouhodobě. Vždy získáte vyplacené peníze a to bez žádných dalších podmínek.

Systém pro odměny za hypotéky je vhodný zejména pokud:

  1. Víte o někom, kdo plánuje nebo splácí hypotéku? Tak přesně teď je vaše příležitost. Získejte jeho souhlas a náš hypoteční specialista se postará o nabídku, která bude opravdu zajímavá.
  2. Máte vlastní www stránky nebo blog? Využijte toho a napište článek o možnosti získat výhodnou hypotéku se vším všudy. Pak jen přepošlete kontakty na zájemce a po uskutečnění čerpání hypotéky máte peníze jisté. Pro tuto variantu jsme vám k dispozici pro konzultaci na sestavení vhodného a odpovídajícího znění textu k nabídce.
  3. Jste realitní makléř a nejste spokojeni s výší odměny, kterou dostáváte za zprostředkování hypotéky? V tom případě využijte individuální nabídky pro realitní makléře. Samozřejmostí je pro nás absolutní diskrétnost pro vás i vaše klienty. Ve většině případů jsme klientům vždy zajistili lepší možnost než hypoteční centra realitních kanceláří (větších i menších)

Kolik se dá vydělat na odměnách za hypotéky?

To záleží čistě na vás. Jak jsme se již zmínili, výše odměny za doporučení je vypočítána podle toho, jak vysoký je hypoteční úvěr, který bude zájemce čerpat z banky. Také to, kolik doporučíte zájemců má vliv. Postupně se vám totiž navyšuje koeficient, kterým násobíte odměnu. Pro ty, kteří mají kolem sebe dostatek zájemců to znamená v podstatě dost silný příjem, kterým si přilepší. Pro ty šikovné je zde dokonce i možnost přidat se do našeho týmu a vydělávat s námi. Každopádně už teď jistě víte o někom, komu se naše nabídka hodí a proto neváhejte a hned mu dejte vědět, že pro něj máte zajímavou a pohodlnou možnost.