Matrace za hubičku může být levná a přesto kvalitní

Potřebujete si koupit novou matraci, ale nechcete za ni utrácet hodně peněz? I levná matrace může být kvalitní, chce to však obezřetně vybírat. Samozřejmě musíte počítat s tím, že nedosáhne tak dlouhé životnosti jako matrace za několikanásobnou cenu, nebo že nenabídne takový komfort jako zdravotní matrace. I tak jsou matrace za hubičku velmi oblíbené. Mnoho lidí si je kupuje domů pro příležitostné přespání.

 

Matrace za hubičku pro trvalý i dočasný spánek

 

Jestliže sháníte levnou matraci do své ložnice, nabízí se vám několik možností. Určitě doporučujeme sáhnout po sendvičové matraci z kvalitní polyuretanové pěny, minimálně o střední tvrdosti, která by se neměla tak snadno proležet. Levnější matrace většinou mají nižší výšku jádra a je proto potřeba s tím počítat při koupi postele a roštu. Často se skládají z různých typů pěn, což je zárukou, že si v jejich sortimentu opravdu vyberete. Každý z nás má odlišné požadavky na tvrdost a různě pociťuje i další aspekty.

 

V internetových obchodech začínají matrace za hubičku na ceně již od 1 500 Kč za jeden kus. Pokud tedy sháníte levnou matraci na manželskou postel, pořídíte ji už s cenou kolem 3 000 Kč, což je opravdu dobrá koupě. Kromě tvrdosti a kvality materiálů se doporučujeme zaměřit také na nosnost matrace. Ta se obvykle pohybuje do 100 kg. Je tedy jasné, že taková matrace není vhodná pro každého a že těžší člověk ji za pár let snadno proleží.

 

I u levné matrace myslete na kvalitu

 

Kvalitní a přesto levné matrace za hubičku si pro své zákazníky připravil obchod matrace-webstr.cz, který vám nabízí e-shop, kde rovnou můžete objednávat. Pokud si nejste jisti, jaká matrace je pro vás ideální, doporučujeme určitě navštívit kamennou prodejnu v Plzni, kde si ji můžete vyzkoušet a svůj výběr zde ještě konzultovat s pracovníky. Vybrané levné matrace jsou pro vás zde navíc schopni vyrobit i v atypických rozměrech. Hodí se tak pro všechny postele.