Matrace tvoří základ kvalitního spánku

Probouzíte se ráno, co ráno s nepříjemnými bolestmi zad a krční páteře? Bolí vás celý člověk a nevíte, čemu máte své trápení připsat? V tom případě vás stoprocentně trápí vaše proleželá matrace, kterou je třeba, co možná nejdříve vyměnit za novou a především kvalitní. Zdraví máte jenom jedno, a tudíž není nejspíše třeba připomínat, že bychom o něj měli pečovat a to i během svého spánku. Nechte se proto inspirovat naším uceleným sortimentem kvalitního zboží, které pochází od předních českých výrobců i z řad naší vlastní kolekce. Několik druhů pěn se postará o to, že vaše spaní bude klidné a ráno se budete probouzet s příjemným pocitem, že vás tento den nebude nic bolet.  

Nechte se inspirovat pohodlím

Poměr cena a kvalita je u našich výrobků samozřejmostí. Inspirujeme se tím, co zákazníci na trhu vyhledávají a čeho je nedostatek a tím jsou kvalitní a zdravotně nezávadné matrace, které uspokojí i toho nejnáročnějšího klienta. Pokud se tedy i vy necháte inspirovat pohodlím, které vám můžeme zaručit, jistě vás bude zajímat, z čeho všeho u nás můžete vybírat. Vězte nebo ne, ale sortiment je opravdu široký, tak směle do toho.

Novinkou je pěna Xdura

Matrace, která se pyšní pěnou s názvem Xdura je v našem sortimentu novinkou. Jejími prvotními znaky je pružnost, elasticita, nadstandardní životnost a především úžasná stálost parametrů. Dáváte přednost klasické PUR či HR studené pěně? Anebo raději nedáte dopustit na klasickou a léty prověřenou paměťovou pěnu? Pokud ovšem patříte mezi zastánce taštičkových, pružinových či latexových matrací neobávejte se, protože i tyto matrace u nás bez problémů seženete.

Investujte do svého zdraví

Investice do vlastního zdraví, je tou nejlepší. Nejenže předejdete celé řadě zdravotních problémů, které jsou spojené s tím, že léta spíte na jedné a té samé matraci, která již má svá nejlepší léta za sebou, ale zároveň ulehčíte i svým financím. Jelikož a protože již nebudete muset téměř každých pět let kupovat nové vybavení vaší postele. K tomu všemu si navíc ke každé z nich můžete vybrat i potah, který vám bude nejvíce vyhovovat. Může se jednat o pratelný, snímatelný, luxusní či takový, který má antialergickou úpravu. K tomu všem od nás také získáte dopravu po celé ČR naprosto zdarma.