Kouzlo dřevěné komody

Hledáte úložný prostor, který nebude ani velký, ani malý a bude skvěle doplňovat moderní interiér? Chcete skoncovat s tou věčnou hromadou prádla, která se vrší vedle postele? Máte dost zaprášených ručníků v koupelně a všech těch drobností, pro které prostě nemůžete najít místo? Pak byste měli uvažovat nad pořízením komody.

Elegantní, praktická, moderní

Komoda je dnes prakticky nezbytnou částí každého interiéru a drží se v čele trendů bydlení už pěkných pár let. Na trhu existuje nepřeberné množství druhů a stylů komod, takže si vybere opravdu každý.

Pořízení komody je ideálním řešením v případě, že potřebujete zvětšit úložný prostor, ale nemáte místo ani využití pro velkou skříň, z nějakého důvodu vám nevyhovují police, nebo jste naopak příznivcem minimalismu, protože komoda se nabízí jako ideální solitér a zajímavý doplněk interiéru.

Nekonečný výběr

Komod se vyrábí spousta druhů, v obchodech najdete varianty se šuplíky, policemi, vitrínami, menší, větší, širší, užší, tradiční i moderní… Vše opravdu závisí jen na vašem vkusu. Dnes se komody dělají z různých materiálů od masivu po plast podle využití.

Obecně ale platí, že nábytek z masivu je zárukou kvality. Mezi různými druhy masivního dřeva pak obzvláště vyniká dub sonoma, který se pyšní ohromnou pevností a odolností a zároveň má příjemnou barvu, která prosvětlí interiér a dodá mu přírodní odstín. Investice do komody z masivu se určitě vyplatí, protože nehrozí rychlé zničení rohů a povrchu, pokud máte například hravé děti. Komoda dub sonoma vám bude sloužit dlouho a dobře.

Všestranné využití

V domě pravděpodobně nenajdete místnost, kde byste nemohli postavit komodu. Nejčastěji je využívána na oblečení v ložnici nebo na hračky v dětském pokoji. Neztratí se ale určitě ani v koupelně a kuchyni, kde uchová v bezpečí vaše ručníky. Komoda také bývá součástí skoro každého obýváku, kde buď tvoří součást obývací stěny, nebo funkční solitér.

Další pozitivum tkví v tom, že komoda může zastupovat i větší noční stolek, kuchyňskou vitrínu, televizní stolek nebo knihovnu.

Jak vidíte, komoda je kus nábytku, který by neměl zůstat opominutý a jistě patří do každé domácnosti. Nejkvalitnější nábytek, který v současnosti seženete, je nábytek dub sonoma a i tam existuje spousta různých možností. Výběr komody záleží skutečně jen na vás a jejího pořízení určitě nebudete litovat.