Kadeřnické nůžky na vlasy vybírejte pečlivě

Aby vlasy byly krásné, vyžadují dostatečnou péči. Ženy s návštěvou kadeřnického salonu většinou neváhají, muži však často nemají čas a raději si účes upraví sami holicím strojkem. Rafinovaný a dokonale tvarovaný účes, který se bude hodit ke tváři a k osobnímu stylu, si však může dopřát úplně každý. Průměrná návštěva kadeřnice probíhá jednou za dva až tři měsíce. I když otálíte, nikdy nečekejte déle než půl roku, pak ani kvalitní nůžky na vlasy situaci nezachrání.

 

Jaké nůžky na vlasy zvolit

 

Možná jste již uvažovali, že si pořídíte nůžky na vlasy domů. Pak doporučujeme nakupovat pouze ve specializovaných kamenných a internetových obchodech, protože nůžky z drogerie, které stojí pár desítek korun, nebudou nikdy tak kvalitní jako nůžky na vlasy, určené pro profesionální použití. Protože nůžky výrazně ovlivní váš vzhled, a pokud budou nekvalitní, mohou vlasy i nevratně poškodit, určitě na nich nešetřete.

 

Specializované obchody dnes nabízejí kvalitní nerezové nůžky na vlasy v několika stylech a velikostech. Klasické nůžky jsou standardem, s jejich pomocí si lehce vytvoříte dokonalý účes. Jestliže jsou vaše vlasy velmi husté, budete potřebovat ještě efilační nůžky neboli prostřihávací nůžky na vlasy, kterými účes lehce provzdušníte.

 

Správný výběr nůžek závisí také na jejich velikosti. Zatímco menší nůžky na vlasy vám umožní pracovat mnohem detailněji, tak větší nůžky jsou dobré na jednoduché stříhání dlouhých přímých linií, u kterých jsou mnohem výkonnější a efektivnější.

 

Kvalitní kadeřnické nůžky od Extra Beauty

 

Na kadernicke-nuzky.com pod značkou Extra Beauty zakoupíte prvotřídní kadeřnické nůžky, s jejichž pomocí dosáhnete precizního střihu. Vyberte si je ve správné velikosti čepele i rukojeti. Nezapomeňte ani na typ nůžek nebo na jejich barevný design, který, byť nehraje zásadní roli, je také dobré zohlednit, protože dokáže při stříhání naladit na správnou vlnu.