JPC počítače a servis

Hledáš kvalitní příslušenství, notebooky či stolní počítače? Nebo snad nějakou pořádnou pařbu? Tak to jsi na správném místě! JPC Computers má vše co hledáš, a to hned na dvou místech! On-line i v kamenné prodejně.

Kdo jsme?

Jsme nadšenci do elektroniky, počítačů, mobilů, EET pokladen a řady dalších. Spolupracujeme s více než 150 výrobci z různých kategorií informačních technologií. Nabízíme nejenom prodej ale i servis v celé oblasti IT.

Čím ti posloužíme?

Provádíme hlavně opravy notebooků, počítačů. Pokud nevíš, co s počítačem, nebo s notebookem, máš a necháš si ho u nás opravit, máš diagnostiku závady zcela zdarma. Servis běžně provádíme do 48 hodin, ale po domluvě lze i dříve.

Pokud potřebuješ zprovoznit PC síť, neboj se nás požádat o pomoc. Síť nejen navrhneme, ale i realizujeme a po domluvě se o ní můžeme nadále starat, abys měl vše bez starostí!

Jsi-li novým majitelem obchodu a děsí tě strašák jménem EET i na to máme lék! Kompletní pokladní systémy EET najdeš u nás, včetně odborného poradenství.

Nemáš-li momentálně dostatek financí, utři slzu a dohodni se s námi na splátkovém prodeji. Rádi vyjdeme vstříc.

Co u nás najdeš?

Samozřejmě myslíme i na běžného občana a podnikatele, a proto nabízíme mobilní telefony, televize, navigace, kancelářskou elektroniku, bezpečnostní systémy, kamery, prostě vše, co potřebuje člověk 21.století k běžnému životu či práci.

A pro nadšence počítačových her tu máme celou herní zónu! Hry na PC, Playstation, Nintendo, XBOX, včetně veškerého příslušenství! Neváhej!

Kde nás najdeš?

Na internetových stránkách www.obchod.jpc.cz máme stále otevřeno. Zde najdeš celý sortiment přehledně a na jednom místě.

Pokud nás chceš poctít osobní návštěvou, uvítáme tě na adrese:

Náměstí B. Hrozného 1737
Lysá nad Labem 28922

Případně nás kontaktuj na telefonu: 325 55 38 37, nebo nám napiš na info@jpc.cz

Těšíme se na tebe!