Infrasauny FRANCE SAUNA jsou zárukou kvality

Značka FRANCE SAUNA se specializuje na výrobu kvalitních infrasaun již řadu let. Máte u ní jistotu prvotřídních materiálů, moderního provedení a nadstandardních funkcí, které potěší i náročné uživatele sauny. Perfektní infrasauny FRANCE SAUNA se hodí i do vašeho příbytku, protože je lze snadno instalovat do koupelny nebo třeba do ložnice. Montáž hravě zvládnete i vy sami.

Perfektní tvar infrasauny FRANCE SAUNA

 

Moderní infrasauny FRANCE SAUNA jsou k dostání v provedení pro dvě až pět osob. Protože v infrasauně se při saunování pouze sedí, je jejich provedení vždy kompaktní. I ty největší z nich mají šířku do dvou metrů a bez problémů se tak vejdou do dostatečně prostorné koupelny. Tyto infrasauny se vyrábějí z různých typů exotických dřevin, nejčastěji z kanadského jedlovce (hemlocku) a z kanadského červeného cedru. Obě dřeviny dosahují špičkové kvality.

Infrasauny značky FRANCE SAUNA mají luxusní design, takže kromě své stoprocentní funkčnosti vás potěší i atraktivním provedením. Kvalitní dřevo je kombinováno s bezpečnostním sklem, přes které je pohodlně vidět dovnitř i ven. Z nadstandardních funkcí samotné sauny můžeme zmínit třeba ozonový generátor s ionizérem, ničící nepříznivé bakterie a další mikroorganismy, zabudované LED osvětlení či vnější a vnitřní ovládací panel, díky kterému na své sauně nastavíte vše potřebné. Nechybí ani propracovaný audio systém.

Vyberte si svou infrasaunu přes internet

 

V obchodě hanscraft.com na vás čekají kvalitní infrasauny FRANCE SAUNA, a to hned v několika modelech. Vyberte si tedy provedení, které se vám nejvíce líbí a splňuje vaše specifické požadavky. Ke každé infrasauně zde navíc dokoupíte pěkné příslušenství a budete si moci užívat komfortu saunování z pohodlí domova a s celou svou rodinou.