Je i váš pes stylový?

Česká rodinná firma, která se už řadu let zabývá zpracováním a výrobou produktů z kůže, se rozhodla potěšit Vás majitele psů, pejsků a pejsánků. A to tím, že spustili internetový obchod na adrese www.dogmount.cz

Kvalitní ručně zpracované a šité obojky, vodítka z pravé kůže je skutečně stylovým, ale i příjemným doplněk pro vašeho čtyřnohého přítele. 

Vybírat si můžete z několika typů a barev. Jako příklad uvedu obojek Dogmount Extra Glauce. Jedná se ručně vyrobený kožený obojek s kovovou přezkou a netradičně šedě barvené hlazenice. Použitá kůže pochází z alpských krav a vyniká dobrou tuhostí.

Takovýto obojek má díky kvalitnímu zpracování mnohem vyšší odolnost a výdrž. Tento obojek je vhodný pro všechny typy plemen. V detailu produktu si před samotným objednáním, můžete vybrat a zadat několik možných parametrů. A to délku obojku, šířku a barvu. Také si můžete zvolit předku, a ozdoby. Tento konkrétní kousek vyjde v základní velikosti po akční slevě na 871 Kč.

Na výběr ale máte i z mnoha dalších typů a barev obojků. Navíc také v obchodě najdete obojky pro psy a kožené opasky. Takže se nakonec může sladit s nejlepším přítelem člověka i jeho majitel.