Dřevěná vláčkodráha pro děti

Chtěli byste hračku, která dítěti vydrží déle než pár měsíců a bude jej stále bavit? Taky znáte hračky, které po pár dnech skončí polámané v krabici v koutě a nikdo si jich ani nevšimne? Tak to se vám s dřevěnou vláčkodráhou nemůže stát.

Co je to dřevěná vláčkodráha

Dřevěná vláčkodráha je hračka, díky které budete mít doma o zábavu postaráno. Dítě si může koleje, po kterých pak jezdí s dřevěným vlakem, sestavit samo z dílků. Vláčkodráha rozvíjí kreativitu, praktické dovednosti a dokonce má pozitivní vliv na komunikační schopnosti, protože kromě dětí baví i tatínky.

Vláčkodráha – hračka, která roste s dítětem

Hezké pestré barvy, které zaujmou, správná velikost pro příjemný úchop do celé dlaně, to vše jsou vlastnosti, pro které můžete se základní sadou vláčkodráhy uspět i u menších dětí. Dřevo je materiál příjemný na dotek, a je možné se do vláčku pořádně opřít, jak to malé děti dělají.

Jak dítě získává na zručnosti, začíná pro něj být důležité vše, co procvičí jemnou motoriku, a také dává prostor fantazii. Konstruování, spojování, tvoření nových cest pro vláček. Sami uvidíte, že budete žasnout, co děti dokážou vymyslet. Vláčkodráha se dá doplňovat dalšími sadami, díky kterým děti neomrzí. Mohou si postupně postavit celé město. A vy máte tip na dárky na pár příštích let.

Bezpečná i pro menší děti

Nikdy není dost brzo začít dítě učit skládat dráhu a jezdit s vláčkem. Dřevo je pevné a trvanlivé. Nemusíte se bát, že se vám ulámou spojovací prvky, jako se to často stává u plastových hraček. Nehrozí tak ani riziko poranění o ostré hrany ulomených kusů. Dřevěná dráha vydrží neohrabané zacházení menších dětí, když se pokoušejí dostat některou součást tam, kam nepatří, nebo když jim vypadne z ruky na podlahu.

Jednotlivé části dřevěné vláčkodráhy se dají omýt, když je dítě omatlá ručkama od jogurtu, a když se je pak bude pokoušet olíznout, taky nemusíte mít strach, při výrobě se používají netoxické barvy.

Dřevěná vláčkodráha je hračka po všech stránkách bezpečná, reflektující přesně potřeby dětí a stvořená nejen pro jejich harmonický vývoj, ale také pro úžasnou zábavu.