Difuzér se zvlhčovačem vzduchu

Zvlhčování vzduchu se v posledních letech stává velkým trendem. Nejen děti, ale i dospělí a starší lidé často trpí nekomfortním prostředím. Suchý vzduch stojí také za nepříjemným kašlem, za problémy s vysycháním očí nebo za ekzémy a dalšími kožními obtížemi. Pořiďte si domů difuzér se zvlhčovačem vzduchu, se kterým ve svém domově dosáhnete ideální vzdušné vlhkosti.

 

Jak funguje difuzér se zvlhčovačem vzduchu

 

Jedná se o moderní zařízení, které kombinuje pozitivní účinky aromaterapie, světla a zvlhčování vzduchu. Ze všech třech oblastí může vaše tělo těžit. Na difuzéru si sami zvolíte podsvícení, které vám nejvíce vyhovuje a navozuje ve vás harmonické pocity. Dále si vyberete vhodný éterický olej (oleje samozřejmě můžete libovolně střídat) a začnete zvlhčovat.

 

Kvalitní difuzér se zvlhčovačem vzduchu se doma postará o příjemnou vzdušnou vlhkost. Ta by se měla pohybovat v rozmezí od 40 do 60 procent. Vlhkost je problémem především u bytů a novostaveb, protože jsou perfektně zaizolované. Suchý vzduch je rovněž problémem v klimatizovaných prostorech, které se uměle ochlazují, a vzduch se během tohoto procesu výrazně vysouší. Difuzér se zvlhčovačem vzduchu proto můžeme doporučit do domácností i do všech kancelářských prostor.

 

Jak vybrat ideální zvlhčovač vzduchu

 

Zvlhčovače dnes zakoupíte v celé řadě modelů. Nejlevnější jsou manuální zvlhčovače. Nedokážou však hlídat vzdušnou vlhkost a vy je v případě potřeby musíte sami zapnout. Alternativou k nim jsou zvlhčovače regulující vzdušnou vlhkost automaticky a snažící se ji v místnosti udržet na optimální hodnotě.

 

Zvlhčovače mohou být parní nebo ultrazvukové. Oba typy jsou hojně používané. V obchodě atelierzdravi-obchod.cz zakoupíte kvalitní difuzér se zvlhčovačem vzduchu, který funguje na principu ultrazvuku. Díky kompaktním rozměrům ho pohodlně dáte do místnosti, jíž aktuálně potřebujete zvlhčit.